Благодійний фонд Діани Подолянчук оголошує збір на суму 1 000 000 грн для фінансування платформи, яка допомагає російським військовозобовʼязаним здаватись у полон, поповнювати наш обмінний фонд та прискорювати повернення наших захисників з російського полону.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими робить все можливе, щоб наші захисники швидше повернулися додому. Зокрема реалізує проєкт по добровільній здачі в полон для військовослужбовців РФ під назвою “Хочу жить”.

Через чат-бот, телефонний дзвінок чи месенджери, військовослужбовці рф можуть зв’язатися з оперативними співробітниками ГУР МО для добровільної здачі в полон. Таким чином вони рятують своє життя та збільшують наш обмінний фонд військовополонених. 

Благодійний фонд Діани Подолянчук оголошує збір для фінансування команди, яка просуває цей проєкт онлайн та створює матеріали, що спонукають російських військовослужбовців здаватися в полон та поповнювати наш обмінний фонд.

Саме ця команда проводить рекламні кампанії, які бачать мільйони людей на росії та тимчасово окупованих територіях, і невпинно долає опір Роскомнадзору, що постійно блокує їхні ресурси. От як виглядає їхня статистика за рік (вересень 2022 – вересень 2023):

48,2 млн переглядів 

25 223 заявки на здачу в полон 

1072 осіб наразі очікує евакуацію

216 людей вже поповнило обмінний фонд.

Деякі росіяни здаються разом із технікою. Так, у рамках нашумілої операції “Синиця” Україна також отримала російський гелікоптер Мі-8.

Цей збір допоможе кратно масштабувати кількість переглядів рекламних матеріалів росіянами, збільшити кількість військовополонених РФ і таким чином прискорити повернення наших захисників.

Підтримати команду можна на сторінці Help Volunteer.

Дізнайтеся більше про проєкт з наступних посилань:

Терміни збору – до 1 червня 2025 року. У випадку, якщо сума буде більшою за очікувану, вона буде використана для придбання дронів-камікадзе для ГУР МОУ.

Перераховуючи благодійні внески, ви автоматично погоджуєтесь, що пожертвування не підлягають поверненню. Здійснюючи пожертвування на адресу даного проекту, ви даєте згоду на їх перерозподіл/використання в інших проектах (якщо збір коштів закритий або не актуальний).

Дякуємо за підтримку! Слава Україні!

🤝 Дякуємо за підтримку!

🇺🇦 Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *