Благодійний фонд Діани Подолянчук, спільно з Youtube-каналом «CARBID» та Феліксом Волковим, оголошує масштабний збір на суму 15 млн грн для закупівлі катерів «Sea Force 1100» для Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

В рамках збору учасники, які задонатять від 500 грн, отримують шанс виграти автомобіль Porsche Panamera S e-Hybrid. Більше таких донатів – більше шансів.

«Sea Force 1100» – це 11-метрові швидкохідні човни з жорстким корпусом та надувними бортами виробництва Willard Marine Incorporated (США). Вони розвивають швидкість до 44 вузлів і вміщають в себе 26 осіб, що робить їх чудовим плавзасобом для підрозділів Сил спеціальних операцій.

•Vs/“召望

«Справді, спецпризначенцям ГУР МО України зараз дуже потрібні ці катери для успішного виконання поставлених завдань та знищення ворогів», — зазначав представник спецслужби Андрій Юсов, висловлюючи волонтерам подяку за ініціативу та системну підтримку Сил безпеки й оборони України.

Як бонус, кожен із трьох найбільших донатерів гарантовано отримають колекційну монету з автографом Кирила Буданова.

Термін проведення збору: З 1 жовтня по 27 жовтня (включно). Станом на 6 жовтня вже зібрано 4 мільйони гривень, тож поспішайте взяти участь.

Автівка надана для розіграшу Феліксом Волковим. Інформаційним партнером збору є Ярослав Мінтус та канал «CARBID». Окрема подяка — ГУР МО за можливість долучатись до важливих проєктів.

Посилання на банку збору: https://send.monobank.ua/jar/8Z5KE66Yns

Номер картки банки: 5375 4112 0972 3696

Додаткові посилання:

🤝Дякуємо за підтримку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *