Благодійний фонд Діани Подолянчук, спільно з Youtube-каналом «CARBID» та Феліксом Волковим, оголошує масштабний збір на суму 15 млн грн для закупівлі катерів «Sea Force 1100» для Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

В рамках збору учасники, які задонатять від 500 грн, отримують шанс виграти автомобіль Porsche Panamera S e-Hybrid. Більше таких донатів – більше шансів.

«Sea Force 1100» – це 11-метрові швидкохідні човни з жорстким корпусом та надувними бортами виробництва Willard Marine Incorporated (США). Вони розвивають швидкість до 44 вузлів і вміщають в себе 26 осіб, що робить їх чудовим плавзасобом для підрозділів Сил спеціальних операцій.

•Vs/“召望

«Справді, спецпризначенцям ГУР МО України зараз дуже потрібні ці катери для успішного виконання поставлених завдань та знищення ворогів», — зазначав представник спецслужби Андрій Юсов, висловлюючи волонтерам подяку за ініціативу та системну підтримку Сил безпеки й оборони України.

Як бонус, кожен із трьох найбільших донатерів гарантовано отримають колекційну монету з автографом Кирила Буданова.

Автівка надана для розіграшу Феліксом Волковим. Інформаційним партнером збору є Ярослав Мінтус та канал «CARBID». Окрема подяка — ГУР МО за можливість долучатись до важливих проєктів.

Найменування отримувача: БО БФ ДІАНИ ПОДОЛЯНЧУК
Код отримувача: 44788312
Рахунок отримувача: UA313052990000026001026110266
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення: благодійні внески на катери для ГУР

Терміни збору – до 1 травня 2025 року. У випадку, якщо сума буде більшою за очікувану, вона буде використана для придбання БПЛА “СИЧ” для ГУР МОУ.

Перераховуючи благодійні внески, ви автоматично погоджуєтесь, що пожертвування не підлягають поверненню. Здійснюючи пожертвування на адресу даного проекту, ви даєте згоду на їх перерозподіл/використання в інших проектах (якщо збір коштів закритий або не актуальний).

Додаткові посилання:

🤝Дякуємо за підтримку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *